Proč autosklo servis Autoskloplus s.r.o.

1. Autosklo Plus 

Autosklo Plus je špičkový autoskloservis, který poskytuje své služby na profesionální úrovni. V dílnách Autosklo servisu Praha najdete značkové nářadí, moderní technologické vybavení a kvalitní materiály Sika. Výměny a opravy autoskel provádí školení technici, kteří jsou mistři ve svém oboru, takže si můžete být jisti, že vašemu autu se dostane opravdu kvalifikované péče.

2. Výměny autoskel

Provádíme výměny autoskel na všech typech aut, dodávek, autobusů, kamionů a dalších strojích těžké techniky. Nabízíme i express výměnu autoskla, kterou uděláme i na počkání. Všechna autoskla máme skladem na vlastním skladě, takže výměny autoskel probíhají bez zbytečného čekání. 

3. Opravy autoskel

Dokážeme opavit praskliny na autoskle namísto běžné výměny celého autoskla. Jedná se o certifikovanou činnost, která vrátí autosklu původní vzhled i jeho pevnost. Ke scelenému autosklu dostanete atest, kterým se prokazujete při jednání s pojišťovnami, Policií ČR a na STK. Výhodou opravy je, že lze provádět kdekoliv v terénu bez nutnosti dopravení auta na dílnu.

4. Pískování autoskel 

Pískování autoskel je účinná ochrana proti krádeži Vašeho vozu. Statisticky dochází ke snížení krádeží vozidel s pískovanými autoskly o 96%! Pískování zabere pouhých 40 minut při předchozím objednání, takže nezabere mnoho času a navíc se vyplatí. 

5. Úhrada výměny nebo opravy autoskla

Financování výměny nebo opravy autoskla je možné z havarijního pojištění, připojištění čelního skla, povinného ručení i mimo pojistku.

6. Vyřídíme za vás pojistné události

Při jednání s pojišťovnou v případě pojistné události za Vás vyřídíme veškerou administrativu, dokumenty a vše co je potřeba. Spolupracujeme se všemi známými pojišťovnami v České republice. Pokud si tedy nevíte rady, buďte bez starostí a přehoďte vše na nás.

7. Přesná kalkulace

Kontaktujte nás a my Vám připravíme přesnou kalkulaci. V prípadě potřeby my přijedeme za Vámi!

8. NON STOP linka

Naše linka 605 333 000 je Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete volat kdykoliv budete potřebovat a my se budeme snažit Vám pomoct, jak nejrychleji to půjde.

9. Časová flexibilita

Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem. Jsme tu pro Vás NON STOP na telefonní lince. Jsme si vědomi, že výpadek zejména firemních vozidel je poměrně problematický, takže se snažíme provádět výměny a opravy autoskel, tak rychle, jak jen to jde.