Služby autoskloservisu Praha

Autosklo servis Praha nabízí profesionální služby autoskloservisu, jako je výměna autoskla, oprava prasklin na autoskle, pískování autoskel a polepy autoskel a aut. Autosklo servis Praha se však nezaměřuje pouze na osobní automobily, ale provádí výměny a opravy autoskel i na dodávkách, kamionech a autobusech. K provádění práce používá Autosklo servis Praha nejmodernější technologie, kvalitní materiály a značkové nářadí. Speciálně školení technici odvádí svou práci s nejvyšším nasazením, takže práce na Vašem voze jsou hotové v nejkratším možném čase.

Společnost Autosklo Plus působí na trhu již 10 let a za tu dobu si získala množství spokojených zákazníků, díky kterým nasbírala bohaté zkušenosti v oboru autosklenářství. Její služby se proto vyšplhaly na nejvyšší úroveň, takže poskytují garanci profesionálního výkonu. Autosklo servis Praha se navíc snaží vyjít svým zákazníkům maximálně vstříc, aby výměna a oprava autoskla byla vždy co nejjednodušší. Přizpůsobíme se Vašim časovým možnostem, takže výměna nebo oprava autoskla bude rychlou žáležitostí, která Vás nijak neomezí. Jsme Vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže se můžete spolehnout, že najdeme termín vyhovující oběma stranám.

Profesionální služby Autosklo servisu Praha

1. Výměny autoskel, express výměna autoskla

Provádíme výměny autoskel na všech typech aut, dodávek, kamionů i autobusů. Dokážeme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na Vašem voze, ale ne vždy je však výměna autoskla nutná. U každého autoskla nejprve posoudíme stav a zvážíme, jestli je opravdu nezbytné provést výměnu autoskla. Provádíme i opravy autoskel, které autosklo zbaví prasklin a obnoví jeho pevnost. Používáme pouze kvalitní materiály Sika a značková autoskla, která máme skladem na vlastním skladě. Nabízíme také možnost express výměny autoskel, takže výměna autoskla je opravdu super rychlá a navíc se přizpůsobíme Vaším časovým možnostem. 

Jak je možné hradit výměnu autoskla? Úhrada výměny autoskla jde ve většině případů z havarijního pojištění nebo z povinného ručení s připojištěním čelního skla. S vyřízením pojistné události Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Spolupracujeme se všemi pojišťovnami v České republice. Vyřídíme za Vás veškerou administrativu, takže s výměnou autoskla nebudete mít žádné potíže a ušetříte si čas i starosti. V případě, že se nejedná o pojistnou událost, kontaktujte nás a my Vám sdělíme detailní cenovou kalkulaci na výměnu autoskla. 

Při výměně skla Vám také rádi kompletně vyčistíme interiér vozu a ošeříme autokosmetikou značky Sonax, a to úplně zdarma jako díky za Vaši přízeň.

2. Opravy prasklin, opravy autoskel

Autosklo servis Praha nabízí také opravy autoskel pomocí moderní technologie firmy PS Service Systeme. Opravíme praskliny na autoskle tak, že autosklo získá původní vzhled i pevnost. Na scelování autoskel máme certifikaci a ke každému opravenému autosklu dostanete potřebnou atestaci, kterou se bez potíží můžete prokazovat Policii ČR, pojišťovnám i na STK. Výhodou opravy autoskla je, že je časově nenáročné, netrvá déle než 2 hodiny, a navíc lze provést kdekoliv, takže s autem nemusíte k nám na dílnu. 

Jak probíhá oprava autoskla? Přijedeme za Vámi a nejprve posoudíme poškození autoskla, na základě kterého Vám sdělíme, jestli je nutné dopravit auto k nám na dílnu nebo jestli opravu zvládneme na místě. V případě, že je možné provést opravu prasklin na autoskle na místě, nemusíte se obávat, že by práce nebyla odevedena správně. Díky moderní technologii, značkovému vybavení a odborně školeným technikům, odvádíme vždy nanejvýš kvalitní práci bez ohledu na to, kde je vykonávána.

Financování opravy autoskla je možné, stejně jako u výměny autoskla, z havarijního pojištění, povinného ručení s připojištěním čelního skla, povinného ručení, ale opravy autoskel provádíme i mimo pojistné události. Stačí nás kontaktovat a my Vám uděláme přesnou kalkulaci.

3. Pískování, ochrana proti krádeži

Pískování autoskel je metoda ochrany Vašeho auta před odcizením. Jedná se o vypískování jedinečného kódu nebo VIN čísla na každé autosklo na autě. Tato metoda ochrany Vašeho vozu značně snižuje riziko odcizení, statisticky až o 96%! Pískování autoskel Vám také sníží náklady na pojistném, protože pojišťovny při stanovování výše pojistného velmi hledí na to, jaké máte zabezpečení auta. Pískování autoskel je tedy skvělá invetice, která se rozhodně vyplatí.

Na pískování autoskel je dobré se objednat předem, předcházíte tak komplikacím a zbytečnému čekání. V případě objednání budeme mít vyhrazený čas přímo pro Vás a vše proběhne hladce bez zbytečných průtahů. Pískování trvá přibližně 40 minut, během kterých si u nás můžete v klidu vypít kávu. Výhodou na objednání předem je, že pro Vás už budeme mít připravenou číselnou šablonu, takže ušetříte dalších 20 minut čekání.

Autosklo servis Praha zajišťuje pískování autoskel v moderně vybavených dílnách, kde pracujeme výhradně za použití kvalitních materiálů a značkového nářadí. Na Vašem autě budou pracovat pouze školení technici, kteří mají s pískováním auta bohaté zkušenosti. Pískování autoskel je totiž precizní práce, pochybení zde nepřichází v úvahu, takže ji mohou odvádět jen kvalifikování pracovníci. Pokud se rozhodnete pro pískování autoskel u Autosklo Plus, můžete si být jisti, že svěřujete své auto do rukou profesionálů.