Služby Autosklo Plus

Nabízíme profesionální služby autoskloservisu, jako je výměna autoskla, oprava prasklin na autoskle, pískování autoskel a polepy autoskel a aut. Provádíme výměny a opravy autoskel i na dodávkách, kamionech a autobusech. K provádění práce používáme nejmodernější technologie, kvalitní materiály a značkové nářadí. Speciálně školení technici odvádí svou práci s nejvyšším nasazením, takže práce na Vašem voze jsou hotové v nejkratším možném čase.

Naše společnost působí na trhu již 10 let a za tu dobu si získala množství spokojených zákazníků, díky kterým nasbírala bohaté zkušenosti v oboru autosklenářství. Její služby se proto vyšplhaly na nejvyšší úroveň, takže poskytují garanci profesionálního výkonu. Svým zákazníkům se snažíme vyjít maximálně vstříc, aby výměna a oprava autoskla byla vždy co nejjednodušší. Přizpůsobíme se vašim časovým možnostem, takže výměna nebo oprava autoskla bude rychlou žáležitostí, která vás nijak neomezí.

Profesionální služby

1. Výměny autoskel, express výměna autoskla

Provádíme výměny autoskel na všech typech aut, dodávek, kamionů i autobusů. Dokážeme vyměnit jakoukoliv skleněnou výplň na vašem voze, ale ne vždy je však výměna autoskla nutná. U každého autoskla nejprve posoudíme stav a zvážíme, jestli je opravdu nezbytné provést výměnu skla. Provádíme i opravy autoskel, které rozbité sklo zbaví prasklin a obnoví jeho pevnost. Používáme pouze kvalitní materiály Sika a značková autoskla, která máme skladem na vlastním skladě. Nabízíme také možnost express výměny autoskel, takže výměna autoskla je opravdu super rychlá a navíc se přizpůsobíme Vaším časovým možnostem. 

Jak je možné hradit výměnu autoskla? Úhrada výměny autoskla jde ve většině případů z havarijního pojištění nebo z povinného ručení s připojištěním čelního skla. S vyřízením pojistné události Vám samozřejmě rádi pomůžeme. Vyřídíme za vás veškerou administrativu, takže s výměnou autoskla nebudete mít žádné potíže a ušetříte si čas i starosti. V případě, že se nejedná o pojistnou událost, kontaktujte nás a my Vám sdělíme detailní cenovou kalkulaci na výměnu autoskla.

2. Opravy prasklin, opravy autoskel

Nabízíme také opravy autoskel pomocí moderní technologie firmy PS Service Systeme. Opravíme praskliny na autoskle tak, že získá původní vzhled i pevnost. Na scelování autoskel máme certifikaci a ke každému opravenému autosklu dostanete potřebnou atestaci, kterou se bez potíží můžete prokazovat Policii ČR, pojišťovnám i na STK. Výhodou opravy autoskla je, že je časově nenáročná, netrvá déle než 2 hodiny, a navíc lze provést kdekoliv, takže s autem nemusíte k nám na dílnu. 

Jak probíhá oprava autoskla? Přijedeme za Vámi a nejprve posoudíme poškození autoskla, na základě kterého Vám sdělíme, jestli je nutné dopravit auto k nám na dílnu nebo jestli opravu zvládneme na místě. V případě, že je možné provést opravu prasklin na autoskle na místě, nemusíte se obávat, že by práce nebyla odevedena správně. Díky moderní technologii, značkovému vybavení a odborně školeným technikům, odvádíme vždy nanejvýš kvalitní práci bez ohledu na to, kde je vykonávána.

3. Pískování, ochrana proti krádeži

Pískování autoskel je metoda ochrany vašeho auta před odcizením. Jedná se o vypískování jedinečného kódu nebo VIN čísla na každé autosklo na autě. Tato metoda ochrany Vašeho vozu značně snižuje riziko odcizení, statisticky až o 96%! Pískování autoskel vám také sníží náklady na pojistném, protože pojišťovny při stanovování výše pojistného velmi hledí na to, jaké máte zabezpečení auta. Pískování autoskel je tedy skvělá investice, která se rozhodně vyplatí.

Na tuto službu je dobré se objednat předem, předcházíte tak komplikacím a zbytečnému čekání. V případě objednání budeme mít vyhrazený čas přímo pro vás a vše proběhne hladce bez zbytečných průtahů. Pískování trvá přibližně 40 minut, během kterých si u nás můžete v klidu vypít kávu. Výhodou na objednání předem je, že pro vás už budeme mít připravenou číselnou šablonu, takže ušetříte dalších 20 minut čekání.

Zajišťujeme pískování autoskel v moderně vybavených dílnách, kde pracujeme výhradně za použití kvalitních materiálů a značkového nářadí. Na vašem autě budou pracovat pouze školení technici, kteří mají s pískováním auta bohaté zkušenosti. Pískování autoskel je totiž precizní práce, pochybení zde nepřichází v úvahu, takže ji mohou odvádět jen kvalifikování pracovníci. Pokud se rozhodnete pro pískování autoskel u nás, můžete si být jisti, že svěřujete své auto do rukou profesionálů.